יועץ זוגיותטיפול זוגי עם יועץ זוגיות הוא ברוב המקרים נקודת המפלט האחרונה של בני הזוג, מבחינת רבים מהם אי הצלחה בהליך הגישור יוביל את בני הזוג לפרידה או לגירושין. ולכן חשוב מאוד לבחור בצורה נכונה יועץ זוגיות, לעיתים הבחירה הזאת של איש המקצוע יכולה לעשות את ההבדל בין הצלחת הטיפול ובין פרידה. ככל שהאינטראקציה בין בני הזוג ובין המטפל תהיה איכותית וקולחת יותר, כך הסיכוי שהטיפול יעבור בהצלחה ובני הזוג יבינו זה את זה הופך להיות מהותי יותר ויותר.

איך בוחרים יועץ זוגיות בצורה נכונה?

קיים מבחר ענק של יועצי זוגיות, ובדומה לבחירת אנשי מקצוע אחרים שיקול הדעת שלכם חייב להיות קר ומדויק. הבחירה של יועץ זוגיות חייבת להיות בחירה משותפת של שני בני הזוג, אם זאת לא תהיה בחירה משותפת לא מן הנמנע כי הטיפול לא יצליח רק בגלל סלידה או חוסר שביעות רצון מצד אחד מבני הזוג.
ראשית כל יועצי זוגיות טובים הם כאלה המביאים איתם ניסיון רב בתחום הייעוץ. באופן טבעי ככל שמספר רב יותר של זוגות עברו תחת הקליניקה של היועץ כך הידע שלו בתחום והאפשרויות שהוא סיגל לאורך הדרך יותר נרחבות. לכן תבררו עם כל יועץ זוגיות מהי רמת המיומנות והניסיון שלו בתחום, ברוב המקרים ניסיון של מספר שנים הוא ניסיון מספק על מנת לצבור את הידע ואת הניסיון בתחום הייעוץ הזוגי.

מדוע החשיבות של יועץ זוגיות?

דבר נוסף שאסור לשכוח בעת שבוחרים יועץ זוגיות זה מה התקציב שאתם מסוגלים לנתב לטובת התהליך. חשוב מאוד לבחור בתקציב שלא יכניס אתכם לבעיות כלכליות אשר יכולות להעכיר את האווירה בבית ולפגוע בתהליך. רק בחירה משותפת של היועץ הזוגי ביחד עם התקציב שילך לטובת התהליך יגרמו לשני בני הזוג להיות שלמים עם ההחלטה ומסורים בצורה טוטאלית לטובת תהליך.

אסור לכם להתפשר כאשר זה מגיע ליעוץ הזוגי שלכם! זה הזמן להגיע לפגישת ייעוץ עם ד”ר גיא דרורי. יועץ זוגי מנוסה ומיומן אשר מביא איתו עשרות שנים של היכרות עם תחום הפסיכולוגי ותחום הייעוץ הזוגי. ביחד נוכל להחזיר את החיים שלכם בחזרה למסלולם התקין.